جعبه نوشته

تکلیف ۱۱ هزار کانتینر و ۱۰۵ هزار تن کالای فله‌ای در بندر شهیدرجایی مشخص شد

  • تاریخ : 10th جولای 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 129 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای تکلیف ۱۱ هزار کانتینر و ۱۰۵ هزار تن کالای فله‌ای در بندر شهیدرجایی مشخص شد بسته هستند

بابک دین پرست عصر پنجشنبه درنشست مدیران ارشد وزارت کشور با معاون اول رییس جمهوری افزود: تا امروز ۹ هزار و ۴۰۰ کانتینر بعد از ۱۲سال در بندرشهید رجایی تعیین تکلیف شده است.
وی بیان داشت: همچنین وضعیت ۲هزار و ۶۱۴ دستگاه خودروی بلاتکلیف در گمرکات خوزستان، بوشهر و هرمزگان نیز پیگیری و با مصوبه دولت به نتیجه رسید. 
این مقام مسوول در وزارت کشور، آزادسازی سواحل و بستر دریای خزر، دریای عمان و خلیج فارس را یکی دیگر از اقدام‌های دولت دوازدهم برشمرد که با دستور وزیر کشور آغاز  و با جدیت و بی وقفه درحال پیگیری  است.
 وی گفت: همچنین رصد دقیقی از سه هزار و ۶۶۸ کیلومتر از زمین‌های ساحلی کشور در طول یکسال با مدیریت استانداران نوار ساحلی شمالی و جنوبی کشور انجام و تمامی تصرف های غیرقانونی در این مسیر شناسایی شد.
دین پرست یادآورشد: ۳۳۹ کیلومتر تصرف غیرقانونی درطول ساحل معادل ۴هزار و ۳۴۲ هکتار در سطح مجاور ساحل برای نخستین بار در کشور معین شد.
وی ادامه داد: ۷۰ تکلیف در خصوص اسناد توسعه ای برای جزایر هرمزگان نیز تعیین شده بود که ۵۷ درصد پیشرفت داشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: در چند استان کشور از جمله هرمزگان تنظیم اسناد توسعه ای به صورت مشخص انجام شده و اسناد خوبی در این راستا تنظیم شده است.
وی با اشاره به اینکه پیشرفت سامانه های مرتبط با حوزه قاچاق نیز درحدقابل قبولی است، تصریح کرد: اقدامی که درطول یک سال گذشته با اقدامی که درطول هفت سال قبل از آن صورت گرفته، قابل مقایسه نیست و مشخصات پنج دستگاه تعلل کننده نیز برای اقدام قانونی معرفی شده است.

  شرکت‌های خلاق در سال جاری به ۲ هزار عدد افزایش می‌یابد

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.