جعبه نوشته

اعضای جدید هیات علمی اعتبار پاییزی آزمایشگاهی دریافت می‌کنند

  • تاریخ : 14th سپتامبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 106 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای اعضای جدید هیات علمی اعتبار پاییزی آزمایشگاهی دریافت می‌کنند بسته هستند

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شبکه در پاییز سال ۹۹، به هر یک از اعضای جدید هیات علمی ۵ میلیون ریال اعتبار خدمات آزمایشگاهی ارائه می‌کند، تخفیف‌هایی که توسعه این خدمات و افزایش کیفیت تحقیقات و پژوهش‌های علمی را به دنبال دارد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع کشور و سایر پژوهشگران برای دریافت خدمات آزمایشگاهی حمایت می‌کند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است.

در این شبکه خدمات آزمایشگاه های متنوعی در حوزه فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، حوزه محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست‌فناوری و پزشکی، داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارائه می‌شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  هشتمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» مجازی شد

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.