برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

طرح دوفوریتی اصلاح قانون خرید محصولات کشاورزی به صحن مجلس ارائه می‌شود

به گزارش ایرنا از خانه ملت، سیدجواد ساداتی‌نژاد در تشریح جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در جلسه امروز کمیسیون به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با تاکید بر اینکه مهمترین سوال مطرح شده درخصوص انتقال آب به استان سمنان بود که مقرر شد طی یک ماه آینده کمیته آب کمیسیون کشاورزی به صورت ویژه این موضوع را بررسی کند، افزود: سوال دیگر مطرح شده در نشست کمیسیون کشاورزی با حضور وزیر نیرو درخصوص آب شرب شهر آبادان بود که کمیته آب این موضوع را نیز  بررسی می‌کند.

ساداتی‌نژاد با اشاره به اینکه در نشست امروز مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» اولین مستند پژوهشی بخش کشاورزی بعد از انقلاب، تهیه شده توسط موسسه اوج در کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست به نمایش درآمد، ادامه داد: مستند میوه‌ها روی درخت مانده‌اند درخصوص صادرات محصولات کشاورزی، اصلاح الگوی کشت، مدیریت کشاورزی، بهره‌وری آب بود.

وی با تاکید بر اینکه پخش نمایش مستند میوه‌ها روی درخت مانده‌اند از شبکه مستند آغاز شده است، گفت: از عوامل مستند میوه‌ها روی درخت مانده‌اند که به منظور قدردانی در کمیسیون کشاورزی دعوت شده بود، درخواست کردیم که ساخت اینگونه مستندات در حوزه‌های دامپروری و شیلاتی نیز تهیه شود.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستورکار جلسه دوم کمیسیون درخصوص تعیین نرخ خرید تضمینی گندم با حضور تمامی ذینفعان بود، یادآور شد: امیدواریم با ارائه طرح دوفوریتی اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی در جلسه علنی روز آینده مجلس شورای اسلامی شرایط مطلوبی در زمینه ساماندهی خرید محصولات کشاورزی فراهم شود.

  رشته‌ها و مواد امتحانی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ اعلام شد

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)