برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

تخفیف ۳۰ درصدی پست برای ارسال محصولات صنایع‌دستی

رمضانعلی سبحانی‌فر، با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با معاونت صنایع‌دستی کشور و توافق در خصوص حمایت از هنرمندان و فعالان صنایع‌دستی از جمله تخفیف ۳۰ درصدی سرویس پست پیشتاز برای ارسال محصولات صنایع‌دستی، اظهار کرد: خوشبختانه ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه صنایع‌دستی در کشور وجود دارد و رشته‌های متعدد صنایع‌دستی در کشور داریم که محصولات آن‌ها از زیبایی خاصی برخوردار است.

او افزود: هنرمندان ایرانی محصولات زیبای صنایع‌دستی تولید می‌کنند و آنچه که حائز اهمیت است این است که یک بستر و فضای مناسب برای فروش این محصولات فراهم شود.

به گزارش میراث آریا، سبحانی‌فر در ادامه گفت: برای فروش این محصولات اول باید با استفاده از ظرفیت‌هایی مانند فضای مجازی به معرفی آن‌ها پرداخت و به خوبی این محصولات را معرفی کرد و بعد از آن باید بتوانیم زمینه فروش محصولات صنایع‌دستی را در هر نطقه از کشور فراهم کنیم.

معاون وزیر، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، ادامه داد: شرکت ملی پست ایران این آمادگی را دارد که محصولات صنایع‌دستی را با قیمتی مناسب در هر نقطه از ایران به دست مصرف کننده برساند.

او خاطرنشان کرد: امسال سال جهش تولید نام‌گذاری شده است. معاونت صنایع‌دستی کشور و شرکت ملی پست ایران با هدف حمایت از تولیدات داخلی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند که این تفاهم‌نامه می‌تواند باعث جهش و رونق فروش محصولات صنایع‌دستی شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  رئیس کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا وزارت میراث‌فرهنگی مشخص شد