جعبه نوشته

دانش‌بنیان‌های ایرانی با هیات کنیایی تعامل می‌کنند

  • تاریخ : 12th اکتبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 143 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای دانش‌بنیان‌های ایرانی با هیات کنیایی تعامل می‌کنند بسته هستند

به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار کشور کنیا و شرق قاره آفریقا فرصت بسیار مناسبی برای فعالیت تولیدکنندگان ایرانی است، هزینه نیروی کار بسیار ارزان، نبودن موانع گمرکی، جمعیت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفری قاره آفریقا و امکانات بکر اقتصادی گواه این فرصت برای بهره مندی از بازاری بزرگ است.

کنیا بعنوان کشوری بزرگ و اقتصادی انتخاب مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است تا بازار دانش‌بنیان‌ها در آن توسعه یابد. کشوری که با وجود داشتن روابط حسنه با ایران و بازار با ارزش اقتصادی، فقط میزبان بخش کوچکی از توانمندی‌های اقتصادی و تولیدی ایران است.

اما برگزاری نشست رو در روی یک هیات کنیایی به ریاست استاندار شهر بومت با شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور ایرانی فرصتی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراهم کرده است تا توانمندان حوزه کشاورزی، آب، محیط‌زیست و انرژی‌های تجدیدپذیر کنار یکدیگر نشسته و برای توسعه روابط تجاری و فناورانه با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

بر اساس این گزارش این نشست ۲۱ مهرماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https://tesc.ir/ مراجعه کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  شناخت ابعاد مختلف حوزه سالمندی نیازمند واکاوی علمی است

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.