جعبه نوشته

منابع آزمون دستیاری ۹۹ تغییر قابل توجه ندارد

  • تاریخ : 14th اکتبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 76 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای منابع آزمون دستیاری ۹۹ تغییر قابل توجه ندارد بسته هستند

به گزارش روز چهارشنبه معاونت فرهنگی و آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت آموزشی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به درخواست های متعدد داوطلبان شرکت در چهل و هشتمین دوره آزمون های پذیرش دستیار تخصصی در اسفند ماه ۹۹  مبنی بر تعویق این امتحان به دلیل تغییر منابع، اعلام می شود که هیچ تغییر قابل توجه و بدون اطلاع قبلی در منابع آزمون ها انجام نگرفته است.

همچنین تغییر منابع درس های جراحی عمومی، زنان و زایمان و ارتوپدی از سال قبل اعلام شده و رعایت نشدن آن منجر به مشکل حقوقی می شد. لذا با عنایت به وضعیت تاخیر در اعلام منابع به دلیل شرایط پاندمی کووید-۱۹، حجم بعضی از منابع حتی المقدور کاهش یافت.

تغییر در منبع بیماری های قلب و عروق نیز با وجود نظر کارگروه های بورد تخصصی قلب و عروق و بورد پزشکی عمومی و تغییر در منابع پنج درس مینور (پاتولوژی، فارماکولوژی، رادیولوژی، گوش-گلو و بینی و بیماریهای پوست) نیز به دلیل شرایط پاندمی کووید-۱۹ برای اجرا از سال بعد موکول شد.

همچنین، معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: از زمان اعلام رسمی اپیدمی کووید-۱۹ در کشور، سعی شده است با هدف کمترین آسیب به آموزش، آموزش دهندگان و فراگیران علوم پزشکی و حداقل عقب افتادگی در دوره های آموزشی با صدور بیش از ۲۵ بخشنامه با همکاری دانشگاهها، فرآیند آموزش در سطح کشور را هدایت کند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  محققان دانشگاه امیرکبیر نانو ژنراتور با کاربرد پزشکی تولید کردند

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.