جعبه نوشته

 نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها اعلام شد

  • تاریخ : 16th اکتبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 127 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای  نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها اعلام شد بسته هستند

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا گفت: در پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها، در کل ۲۲۹هزار و ۳۳۹ نفر پذیرفته شدند.

وی با ارائه آمار تفکیکی پذیرفته شدگان اظهار داشت: در این دوره، ۱۳۳ هزار و ۳۵۵ نفر زن و ۹۵ هزار و ۹۸۴ نفر مرد پذیرفته شدند.

وی افزود: در دوره روزانه ۲۳ هزار و ۹۲۳ نفر، در دوره نوبت دوم یا شبانه ۸ هزار و ۶۶۵ نفر و در دانشگاه پیام نور ۱۲۶ هزار و ۹۵۰ نفر پذیرفته شدند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: در دانشگاه پیام نور ۶۲ هزار و ۳۵۱ نفر، در پردیس خودگردان دانشگاه ها هزار و ۱۵۰ نفر، در دوره های مجازی دانشگاه های دولتی ۲ هزار و ۱۱ نفر، در دوره مجازی دانشگاه های غیردولتی ۳ هزار و ۹۰۰ نفر و در دانشگاه های مناطق محروم ۲۸۹ نفر پذیرفته شدند.

 به گزارش ایرنا از سازمان سنجش، پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم، ضرورت دارد ابتدا در روز ۲۷ مهرماه به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند. 

در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه ‌زمانی مشخصی را برای ثبت‌نام در سایت خود درج نکرده باشد، پذیرفته‌شدگان این قبیل مؤسسات لازم است مطابق روزهای تعیین شده طبق جدول مندرج در الصاقیه اطلاعیه برای ثبت‌نام به محل قبولی مراجعه کنند. 

مراجعه نکردن به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

در پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها ۲۵۷ هزار و ۲۱۷ نفر ثبت نام کرده بودند.

  مقابله با کرونا در ایران نتایج قانع کننده‌ای داشته است

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.