برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

۳۵ طرح نوآورانه حوزه برق به سرمایه گذاران معرفی می شود

به گزارش روز شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،این رویداد در 20 آبان به صورت آنلاین برگزار می شود.

بنابر این گزارش پژوهشگاه نیرو با همکاری شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع نیروی برق در تلاش است تا رویداد تجاری سازی ایده و جذب سازنده را به محلی برای تبدیل طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه فعالان فناور به طرح‌های تجاری تبدیل شود.

در این رویداد همچنین شرکت گسترش صنعت به عنوان بازوی اجرایی عمل می‌کند.

 حال حاضر ۳۵ طرح از طرف شرکت‌های برق منطقه‌ای هرمزگان و یزد، شرکت‌های توزیع نیروی برق استان‌های البرز، زنجان، جنوب کرمان، شمال کرمان، گیلان، مرکزی و مشهد و همچنین تعدادی از طرح‌های پژوهشگاه نیرو به منظور تجاری‌سازی به پژوهشگاه نیرو معرفی شده است.

پژوهشگاه نیرو و شرکت گسترش صنعت به عنوان کارگزار تجاری‌سازی، در گام اول با استفاده از شبکه متخصصین دانشگاهی و صنعتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌های فعال در این حوزه تلاش می‌کند تا طرح‌های موجود را از نظر ظرفیت تجاری‌سازی مورد ارزیابی قرار دهد.

از الزمات شرکت در این رویداد نوآورانه آن است که تمامی طرح‌ها دارای نمونه محصول باشد. این رویداد در تاریخ ۲۰ آبان ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در این مراسم ۳۵ طرح برای جذب سازندگان و سرمایه‌گذاران برای تجاری‌سازی و صنعتی‌سازی معرفی می‌شود.
مخاطبان رویداد، سرمایه‌گذاران، شتاب‌دهندگان، سازندگان، صاحبان صنعت، شرکت‌های مرتبط و عموم مردم علاقه‌مند به این حوزه هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در رویداد به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی مراجعه کنند یا از طریق سایت رویداد اخبار آن را دنبال کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  دانلود آهنگ شهاب مظفری مرد