برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

۲۷ آبان اخرین فرصت حضور در مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی

به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، تا ۲۷ آبان جاری برای ثبت نام در این رویداد استارتاپی فرصت هست.

مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی رویدادی است که با هدف حمایت از شکل‌گیری کسب‌وکارهای مبتنی بر این حوزه و استفاده از ظرفیت دانش و فناوری در حل مسائل کشور، توسط مرکز توسعه مهارت‌های اقتصاد دیجیتال با همکاری شبکه یادگیری مهارت کی‌ورک،  شتابدهنده تخصصی هوش مصنوعی همتک و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در این مدرسه استارتاپی امکان استفاده از آموزش‌های تخصصی مورد نیاز برای توسعه کسب‌وکار در حوزه هوش مصنوعی، استفاده از تجربه و دانش مدرسان زیست‌بوم استارتاپی کشور و تمرکز بر مسائل و اولویت‌های واقعی بازار کار به‌عنوان محوریت شکل‌گیری تیم‌های استارتاپی در نظر گرفته شده است.

ارائه فضای استقرار برای آموزش‌های تخصصی و منتورینگ در طی دوره و سنجش توان فردی به‌منظور تشکیل تیم‌های استارتاپی از جمله خدماتی است که شرکت‌کنندگان در این رویداد از آن بهره‌مند می‌شوند، همچنین ایده‌ها و تیم‌های برتر به شتابدهنده‌ها و نهادهای حمایتی معرفی خواهند شد.

علاقه مندان برای حضور در این رویداد و ثبت‌نام تا ۲۷ آبان‌ماه سال جاری فرصت دارند،  برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنید.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری ۹۹