برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

«ایرانِ اکنون» به کرواسی می‌رسد

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، کتاب ایرانِ اکنون نوشته «ایوان جُگیچ» (Ivan Đogić)،  روایتی مصور از تمدن، جاذبه های تاریخی، فرهنگ عمومی و معرفی صنایع دستی ایران، به زودی در کرواسی منتشر خواهد شد.
این شهروند ۳۵ ساله کرواسی و فعال در صنعت گردشگری  از سال ۲۰۱۸ میلادی به ایران و شهر اصفهان مهاجرت کرده است. وی پروژه های مختلفی برای معرفی فرهنگ و تاریخ ایران اجرا کرده و همچنین در دست اجرا دارد.
ایوان جُگیچ از نقاط دیدنی ایران تصاویر منحصر به فردی تهیه کرده است که علاوه بر انتشار توسط میراث فرهنگی کشورمان، در کتاب وی نیز منتشر خواهد شد. کتاب ایرانِ اکنون در بردارنده معرفی منحصر به فردی از میراث فرهنگی و صنایع دستی مناطق مختلف کشورمان است.
وی که اخیرا و در مصاحبه های متعددی با رسانه های کرواسی در مورد تجربه های خود از ایران و کتابش می گوید، کمپینی نیز برای حمایت از پروژه های فرهنگی خود در معرفی ایران به راه انداخته است.

به گزارش ایرنا، جگیچ پس از حضور در ایران و دیدار از شهر اصفهان، به قابلیت توریستی این شهر پی برده و برای اصلاح کمبودهای توریستی، نظیر کارت پستال و نقشه شهری، شرکتی راه‌اندازی کرد اما پس از یک سال این شرکت منحل شده و اکنون او، کار خود را انفرادی پی گرفته است. 

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  سایه کرونا بر گردشگری اسپانیا