جعبه نوشته

گمرک عضو ناظر سازمان جهانی مناطق آزاد شد

  • تاریخ : 9th دسامبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 34 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای گمرک عضو ناظر سازمان جهانی مناطق آزاد شد بسته هستند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از گمرک، «حسین کاخکی» اظهار داشت: امتیاز شرکت در جلسات مجمع عمومی به‌عنوان عضو ناظر و کنفرانس و نمایشگاه های بین المللی که توسط مناطق آزاد سازماندهی و برگزار می شود از مهمترین مزیت‌های صدور کارت عضویت ناظر گمرک جمهوری اسلامی ایران در سازمان  جهانی مناطق آزاد محسوب می شود.

وی با بیان اینکه این سازمان با بیش از 620 عضو، تنها سازمان بین المللی و چندجانبه مناطق آزاد در جهان است، تصریح کرد: با صدور این کارت، گمرک جمهوری اسلامی ایران امکان دسترسی به تازه ترین مطالعات درخصوص مناطق آزاد سراسر جهان، خبرنامه های ماهیانه و همچنین بولتن دائمی برای آشنایی با فرصت ها و چالش های کلیدی این مناطق را خواهد داشت.

کاخکی افزود: استفاده از خدمات، تحقیقات هدفمند، پشتیبانی عملیاتی و اداری، آموزش سطح بالا، خدمات شبکه، نیز از دیگر مزیت های عضویت در سازمان مناطق آزاد جهان برای گمرک جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایرنا، تعدادی از کارشناسان واحدهای ستادی و گمرکات اجرایی کشور در آخرین وبینار تخصصی سازمان مناطق آزاد جهان با موضوع مدل جدید جهان و آینده صنعت در پساکرونا، که در شهریورماه سال جاری برگزار شد، حضور  داشتند.

سازمان جهانی مناطق آزاد تنها سازمان بین المللی و چندجانبه مناطق آزاد در جهان، نقش مهمی در رونق اقتصادی بسیاری از کشورهای عضو این سازمان ایفا می کند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  رهایی از آلودگی محیط زیست با حمایت از تولید خودروهای الکتروشیمیایی

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.