برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

بانک کشاورزی منابع پرداخت تسهیلات طرح های گلخانه ای را تامین می کند

به گزارش دریافتی جمعه ایرنا، روح الله خدارحمی در دیدار محسن علیزاده نماینده مردم شهرستان های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر طرح موجه آماده اجرا را تامین مالی می‌کنیم.

وی ادامه داد: بانک کشاورزی همچنین تامین مالی برای سیستم های مکانیزاسیون کشاورزی را انجام می دهد و کسی دست خالی از بانک برنخواهد گشت چون به تاثیر شگرف ماشین‌آلات در بخش کشاورزی اعتقاد داریم.

مدیرعامل بانک کشاورزی همچنین با اشاره به تفویض اختیار به مدیریت شعب این بانک در استان فارس با هدف تسهیل امور کشاورزان و تاکید بر امهال مطالبات آنان گفت: با کشاورزان آسیب دیده از حوادث قهری مساعدت و همراهی می کنیم.

نماینده مردم شهرستان سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با تاکید بر امهال بازپرداخت تسهیلات کشاورزی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا بیان کرد: در صورتی که کشاورزان و باغداران از طریق بانک ها و متولیان امر حمایت شوند رونق تولید افزایش پیدا می کند.

محسن علیزاده افزود: تقویت بخش کشاورزی یکی از مقوله های بسیار مهم در جنگ اقتصادی به شمار می رود که نقش موثری در توسعه اجتماعی و اقتصادی کشور ایفا می کند و لازمه تداوم و حرکت در این مسیر پایبندی بر اصل تامین امنیت غذایی با خودکفایی در محصولات اساسی و حمایت از تولید داخلی است.

وی خواستار سهولت در اعطای تسهیلات کشاورزی از جمله طرح های گلخانه ای و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی شد و گفت: کشت های گلخانه ای با توجه به فراهم کردن شرایط مصنوعی تولید، اهمیت ویژه ای در پیشبرد فرآیندهای توسعه کشاورزی دارد.

  تهرانگردی مجازی برای ناشنوایان تدوین می‌شود

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)