جعبه نوشته

خبر خوش وزیر جهادکشاورزی از نزدیک شدن به ساخت واکسن ایرانی کرونا

  • تاریخ : 22nd آگوست 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 183 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای خبر خوش وزیر جهادکشاورزی از نزدیک شدن به ساخت واکسن ایرانی کرونا بسته هستند

«کاظم خاوازی» امروز (شنبه) با حضور در خبرگزاری ایرنا درباره اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا، افزود: بزرگترین واکسن‌ساز کشور، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی است که حدود 95 سال قدمت دارد.

وی اظهار داشت: همکاران ما زیر نظر مستقیم وزارت بهداشت نسبت به تحقیق در زمینه دستیابی به  واکسن اقدامات گسترده ای را انجام دادند و واکسن تمام آزمون های مرحله حیوانی خود را سپری کرده در حال تهیه مستندات و ارائه آنها به وزارت بهداشت هستند. که پس از ارایه این مستندات به وزارت بهداشت که این کار با همکاری و هماهنگی وزارت بهداشت انجام شد، برای فاز اول آزمون بالینی، فاز «کلینیکال ترایل» (clinical trail) آماده می‌شوند که اولین تیمی هستند که وارد این فاز می شوند.

خاوازی خاطرنشان کرد: امیدواریم این فاز به زودی سپری شود و شاهد دستیابی به واکسن کرونا در کشور باشیم.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: تاکنون اقدامات مربوطه با نتایج خوبی همراه بوده و تیم گسترده ای از فعالان بخش بهداشت که نظیر آنها در کشور وجود ندارد زیرنظر واکسن و سرم سازی رازی فعالیت می کنند به نتایج خوبی دست پیدا کردند.

وزیر جهاد کشاورزی امروز در آستانه هفته دولت ضمن حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی و بازدید از بخش‌های مختلف آن با مدیرعامل ایرنا گفت و گو کرد.

«کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی پس از دیدار با «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری ایرنا با حضور در بخش‌های مختلف سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی از جمله اتاق خبر به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گفت.

ادامه دارد ….

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  بدهی گوجه‌کاران تا قبل از عید تسویه می‌‎شود

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.