جعبه نوشته

۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های دانش‌بنیان تخصیص یافت

  • تاریخ : 28th دسامبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 78 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های دانش‌بنیان تخصیص یافت بسته هستند

به گزارش روز دوشنبه از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علی وحدت در مورد عملکرد صندوق نوآوری در حوزه تعاونی‌های دانش بنیان افزود: در حال حاضر ۱۲۲ تعاونی دانش‌بنیان از معاونت علمی مجوز دارند که از این تعداد ۱۰۱ شرکت فعال بوده و از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کرده‌اند.

وی بیان کرد: بر این اساس تاکنون ۱۶۰ فقره تسهیلات برای تعاونی‌های دانش‌بنیان به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی اخذ شده است، میزان تسهیلات اعطا شده نسبت به تعداد تعاونی‌های دانش بنیان فعال نشان می‌دهد که برخی شرکت‌ها از چند سرویس مختلف استفاده کرده‌اند.

وحدت ادامه داد: توزیع تعاونی‌های دانش‌بنیان در سطح کشور معنادار است و تنها ۲۳ تعاونی دانش‌بنیان در تهران مستقر هستند؛ این در حالی است که بیشترین فراوانی شرکت‌های دانش‌بنیان در تهران است. 

وحدت در مورد تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان نیز گفت: خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در سال‌های اخیر به بیش از ۱۰ برابر رسیده است و بخش زیادی از شرکت‌های دانش بنیان از خدمات مالی صندوق نوآوری استفاده کرده‌اند، برخی از این خدمات به تامین هزینه استقرار شرکت‌های دانش بنیان اختصاص دارد، مرکز نوآوری و توسعه تعاون نیز می‌تواند از خدمات صندوق نوآوری در زمینه استقرار استفاده کند.

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی بیان کرد: ضمانت تعاون خدمت دیگری است که ظرف یک هفته آینده عملیاتی می‌شود و برای معرفی ظرفیت‌های بخش تعاون صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان این حوزه تعلق می گیرد.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  مدرس خیابانی:خبرنگاران رزمندگان مبارزه با جنگ رسانه‌ای دشمن هستند

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.