برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی در منازل

به‌گزارش میراث‌آریا، این اقدام در راستای اجرای طرح پویش ملی و خدمات‌رسانی به هم‌وطنان در مقابله با ویروس کرونا، فراهم کردن رفاه بیشتر، حفظ سلامت عمومی جامعه و کاهش رفت‌وآمدهای غیرضروری از روز شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ آغازشده است.

همه هم‌وطنان می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق وب‌سایت رسمی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به نشانی www.taci.ir از خدمات قابل‌ارائه شده در این طرح، آگاهی پیدا کنند.

همچنین بر اساس دستور حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تلاش خواهد شد تا خدمات امدادی با در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه در استان‌های مختلف کشورمان ارائه شود.

هم‌وطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره تلفن‌های سراسری ۰۹۶۲۹ (سامانه ملی سفر) و ۶۴۲۳ و کد خدمات استانی ۱۴۲۳ (بدون نیاز به شماره‌گیری کد استان) تماس بگیرند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۶ هزار و ۱۶۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۹۸۸ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۵ هزار و ۳۸۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور روز سه شنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و فوت ناشی از آن بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۷۸ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۶ هزار و ۱۶۹ نفر رسید.

وی ادامه داد: خوشبختانه پنج هزار و ۳۸۹ نفر از بیماران کووید ۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

  گالری گردی در نخستین هفته فصل زمستان

جهانپور گفت: متاسفانه ۱۳۵ نفر از بیماران جان خود را از دست دادند و تعداد درگذشتگان بیماری کووید ۱۹ در کشور به ۹۸۸ مورد رسید.

وی افزود: تعداد موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۱۷۸ نفر بوده که از ۵۶ آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت در سراسر کشور گزارش شده است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره موارد جدید بیماران کووید ۱۹ در کشور به تفکیک استان‌ها اظهار کرد: در تهران ۲۷۳ نفر، مازندران ۵۹ نفر، اصفهان ۷۵ نفر، قم ۲۹ نفر، گیلان ۴۵ نفر، البرز ۱۱۶ نفر، مرکزی ۴۷ نفر، سمنان ۳۳ نفر، قزوین ۲۶ نفر، آذربایجان شرقی ۷۸ نفر، یزد ۴۹ نفر، خوزستان ۲۵ نفر، گلستان ۳۰ نفر، فارس ۳۱ نفر، آذربایجان غربی ۳۴ نفر، اردبیل ۱۹ نفر، کردستان ۲ نفر، خراسان شمالی ۳ نفر، کرمانشاه ۹ نفر، هرمزگان ۶ نفر، خراسان جنوبی ۱۲ نفر، همدان ۱۱ نفر، کرمان ۱۹ نفر، ایلام ۷ نفر، زنجان ۲۵ نفر، سیستان و بلوچستان ۱۱ نفر، چهارمحال و بختیاری ۲ نفر، بوشهر ۴ نفر، خراسان رضوی ۶۳ نفر، لرستان ۳۵ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)