برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

۱۶ هزار تن شکر و برنج به استان تهران اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، «حشمت اله عسگری» روز یکشنبه در جلسه تنظیم بازار با اشاره به اینکه جلسات تنظیم بازار هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود گفت: اولویت اساسی این جلسات نظارت بر کالاهای اساسی است و مجموعه گزارش دستگاه های مختلف نشان می‌دهد که بازار باثبات است.

وی افزود: موجودی انبارها خوب است و از جهت ذخیره سازی کالا مشکلی نداریم، همچنین در مورد تامین اقلام اساسی در ماه مبارک رمضان ۸ هزار تن شکر و ۸ هزار تن برنج در اختیار استان تهران قرار گرفته که قیمت آن نیز افزایش پیدا نمی کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ادامه داد: قیمت خرما هنوز تعیین شده اما در مورد زولبیا حداکثر ۲۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت و بقیه کالاها با قیمت قبلی ارائه می شوند که در اختیار شبکه توزیع قرار می گیرد.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: تاکید ما بر استفاده از ظرفیت آی تی و اینترنت در توزیع کالاهای اساسی است چرا که شبکه توزیع نیاز به اصلاح دارد و در این زمینه استان تهران به پایلوت فروش اینترنتی کالاهای اساسی تبدیل می شود.

به گفته وی، این اقدام نقطه عطفی در نظام توزیع است که البته استفاده از آی تی و ظرفیت اینترنت در همه بخش‌های اقتصادی استان مورد تاکید است.

عسگری با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف پرونده‌های تعزیرات تاکید کرد: در یک ماه گذشته ۶ هزار پرونده تعزیراتی تشکیل شده که باید تعیین تکلیف شود به علاوه در ماه مبارک رمضان نیز طرح تشدید نظارت‌ها دنبال می‌شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  جهانگیری: صادراتی که ارز حاصل از آن به چرخه اقتصاد برنگردد برای کشور مفید نیست