برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

آزمون ملی دندانپزشکی ۹ مرداد ماه برگزار می شود

به گزارش روز دوشنبه معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهزاد هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی، در تاریخ ۹ مرداد ماه سال ۹۹ برگزار می‌شود، اظهار داشت: پیش بینی می‌شود در دو آزمون ملی دندانپزشکی که تا پایان امسال برگزار می‌شود، ۳۲۰ نفر شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه زمان آزمون ملی دندانپزشکی به دلیل شیوع کرونا، تغییری نکرده است و در همان تاریخ‌های قبلی برگزار می شود، تصریح کرد: این آزمون به صورت الکترونیک و کتبی برگزار شده و شرکت کنندگان در این آزمون باید حدود ۲۴۰ سوال پاسخ دهند.
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: همچنین سیزدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی، در تاریخ ۱۱ دی‌ماه امسال برگزار می شود.
هوشمند درباره آزمون ملی دندانپزشکی، توضیح داد: دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل کرده‌اند و به نوعی می‌خواهند، مدارک‌شان ارزیابی شود، موظف هستند برای ارزشیابی، در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده و بر اساس منابعی که توسط کمیته مرکزی دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی تدوین می‌شود، در این آزمون شرکت کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  ۱۶ پیشنهاد به وزیر بهداشت برای حمایت بیشتر از پرستاران