برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

آغاز ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت از ۱۴ اردیبهشت

به گزارش روز چهارشنبه معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آخرین مهلت برای ثبت نام متقاضیان در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Phd) وزارت بهداشت در روزهای ۱۴ تا ۱۶ اردیبهشت ماه است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. داوطلبان برای ثبت نام، ویرایش اطلاعات و مدارک خود باید طی روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه ۱۴ تا ۱۶ اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

بر اساس آخرین اعلام سازمان سنجش آموزش پزشکی، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، که مقرر بود در روزهای ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه امسال برگزار شود به تاریخ ۲۵ تا ۲۷ تیرماه تغییر یافته است.

داوطلبان باید توجه کنند که زمان‌بندی برگزاری آزمون هر رشته، بر اساس نوبت صبح یا عصر هر یک ار روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه بر اساس همان نوبت بندی اعلام شده در  دفترچه راهنمای شرکت در آزمون است.

به عنوان مثال آزمون رشته‌هایی که قرار بود در نوبت صبح پنجشنبه۲۲ خرداد ماه برگزار شود به نوبت صبح پنج شنبه ۲۶ تیرماه منتقل شده است و سایر نوبت‌ها نیز به همین شکل است و بر همین اساس آزمون مجموعه رشته‌های داروسازی در نوبت عصر روز چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۹۹ خواهد بود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  سربازان فناور جذب می‌شوند