برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

ثبت‌نام برای دریافت خدمات بیمه تکمیلی فناورانه استارتاپ‌ها آغاز شد

به گزارش روز چهارشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حل مشکلات بیمه‌ای شرکت‌های فناور و استارتاپ‌ها و محققان و فعالان فریلنسر(آزاد کار) از جمله درخواست‌های همیشگی این افراد در مناسبت‌های مختلف است، شبکه نوآوری و فناوری ایران معاونت علمی در این راستا طرحی را اجرایی کرده است که می‌توانند بخشی از این مشکلات را مرتفع سازد.  

بر اساس این طرح شرکت‌های عضو شبکه فناوری و نوآوری ایران می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند، همچنین فعالان فناور و استارتاپ‌های عضو پارک‌های علم و فناوری، مراکز نوآوری و دیگر اجزای شناخته شده زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور، نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. مراکز نوآوری و شتاب دهنده ها نیز امکان بهره‌مندی از این خدمت را دارند، شرکت های ثبت نام کننده در این طرح عملاً به عضویت شبکه نوآوری و فناوری ایران معاونت علمی در می‌آیند و می‌توانند از خدمات دیگر این شبکه نیز برخوردار شوند.

این طرح شامل دو بخش است، بخش اول تمامی اشخاص حقوقی شامل شرکت‌های دانش بنیان، فناور و استارتاپ ها را دربرمی‌گیرد و برای اولین بار بخش دوم این طرح فعالین فناور آزاد کار (فریلنسر) را نیز شامل شده است. فریلنسرها می‌توانند با بیمه‌های پایه مختلف از این خدمات بیمه تکمیلی فناورانه بهره‌مند شوند.

ششمین دوره ثبت نام این طرح  بر اساس چهار سطح خدمات درمانی آغاز شده است، بیمه شدگان، خدمات تکمیلی درمانی فناورانه را در سطوح مختلف و با قیمت‌های متفاوت دریافت می‌کنند، علاوه بر بیمه شده اصلی، اعضای خانواده و پدر و مادر و افراد تحت تکلف نیز می‌توانند با رعایت شرایط و قواین بیمه‌ایی مندرج در فرم‌های ثبت نام از این خدمات بیمه ایی برخوردار شوند.

  ایران تولیدکننده داروی دیابت شد

هزینه‌های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه‌های پاراکلینیکی و دندانپزشکی از جمله مواردی هستند که این بیمه  درمانی فناورانه آن را پوشش می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی  شبکه نوآوری و فناوری ایران معاونت علمی به نشانی https://tinet.ir  مراجعه کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)