جعبه نوشته

مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند افتتاح شد

  • تاریخ : 1st ژوئن 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 257 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند افتتاح شد بسته هستند

مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی بیرجند در حاشیه این آیین گفت: مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند در فضایی به مساحت یک هزار و ۴۰ مترمربع احداث شده است.

 حسین مودی با بیان اینکه حداقل ۱۰ تیم استارتاپ در این مرکز مستقر خواهد شد اظهار داشت: برای هر تیم چهار نفره یک صندلی و در مجموع ۴۰ صندلی در این بخش جانمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین ۹ فضای پارتیشن‌بندی شده در این مرکز وجود دارد که در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان قرار خواهد گرفت.

مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: در مجموع ۱۹ تیم استارتاپی و دانش‌بنیان در این مرکز مستقر خواهند شد.

وی اعتبار هزینه شده برای این مرکز را ۳۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات معاونت و ۱۰۰ میلیون تومان نیز توسط پارک علم و فناوری استان و دانشگاه صنعتی بیرجند هزینه شده است.

سورنا ستاری که امروز (دوشنبه) وارد بیرجند شد، با همراهی استاندار خراسان جنوبی از مرکز نوآوری و شتاب‌دهی و مرکز اشتغال‌زایی و کارآفرینی دانشگاه بیرجند، مرکز رشد و تیم‌های مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بازدید کرد.

بازدید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری، افتتاح صندوق پژوهش و فناوری استان، ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور فردوس و مرکز نوآوری طبس به صورت ویدئو کنفرانس و شرکت در نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به خراسان جنوبی است.

  مصرف تریاک مرگ زودرس در بیماران دیابتی را ۳۰ درصد افزایش می‌دهد

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.