برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

مهلت ثبت‌نام در آزمون فلوشیپ پزشکی دوباره تمدید شد

به گزارش روز سه شنبه معاونت فرهنگی -دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ روز پنج شنبه ۹ مرداد ۹۹ در دانشگاه های علوم پزشکی مجری برگزار می شود.

یش از این قرار بود مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) در ۲۹ خرداد برگزار شود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر تقویم آزمون‌های کشوری، برگزاری آزمون در این روز لغو و به مرداد ماه موکول شد.  

داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۲۷ خرداد تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۸ خرداد در این دوره از آزمون ثبت نام کنند.

تاکنون بیش از یک هزار و ۴۲۹ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند که این تعداد برای قبولی در ۱۵ دانشگاه و ۷۷ رشته تکمیلی تخصصی رقابت می کنند.

همچنین بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، در تازه ترین تغییرات رشته های این آزمون،  رشته جراحی کورکتال با پیش نیاز رشته «جراحی عمومی» در دانشگاه علوم پزشکی ایران با ظرفیت یک نفر، رشته نوروفیزیولوژی بالینی کودکان با پیش نیاز رشته «فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، تخصص بیماری های مغز و اعصاب» در دانشگاه علوم پزشکی تهران با ظرفیت یک نفر و رشته جراحی عمومی درون بین زنان با پیش نیاز رشته «زنان و زایمان» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ظرفیت یک نفر اضافه شد.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  زالی: تابلوی اسفندماه کرونا دوباره در حال شکل‌گیری است