برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

نتیجه نهایی هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت منتشر شد

کارنامه نهایی داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر شده است.

داوطلبانی که کارنامه قبولی برای آنها صادر شده است از امروز – چهارشنبه ۲۱ خردادماه- می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر سایر مراحل استخدام را طی کنند.

براساس اطلاعیه امروز – چهارشنبه – سازمان سنجش آموزش کشور، استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی کرده باشند، منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار موسسه یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه های علوم پزشکی، نسبت به ارایه مدارک و مستندات لازم برای شروع به کار اقدام نکنند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است در این گونه موارد با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت می شود.

سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه یادآور شد: مسوولیت ناشی از رعایت نشدن دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر  مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم می شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  پروتکل‌های بهداشتی آزمون زبان آیلتس اعلام شد