برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

به گزارش روز چهارشنبه معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، طبق نوبت‌بندی جدید، در زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت ۱۴ آزمون صبح جمعه ۲۷ تیرماه ۹۹، ۲۰ آزمون  عصر جمعه ۲۷ تیرماه ۹۹، ۱۴ آزمون صبح شنبه ۲۸ تیرماه ۹۹ و ۱۲ آزمون عصر شنبه ۲۸ تیرماه ۹۹ و همچنین آزمون مجموعه داروسازی صبح روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹ برگزار می شود. 

مهلت ثبت‌نام و ویرایش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۹۹ گروه علوم پایه پزشکی و بهداشت و تخصصی که از روز دوم تیر ماه آغاز  شده است، امروز چهارم تیرماه ۹۹ پایان می‌پذیرد.

با توجه به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مبنی بر برگزاری آزمون مرحله اول دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) به صورت کتبی (دفترچه و پاسخنامه کاغذی)، حوزه‌های آزمون دکتری تخصصی که به حد نصاب کافی برای تشکیل حوزه آزمون نرسیده‌اند، از فهرست محل‌های برگزارکننده آزمون حذف می‌شوند. بنابراین داوطلبانی که این حوزه‌ها را به عنوان محل آزمون خود انتخاب کرده‌اند، لازم است چهارشنبه چهارم تیر ۹۹ نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام کنند.

در حوزه‌های حذف شده به هیچ عنوان آزمون برگزار نمی شود و چنانچه داوطلبانی که این حوزه‌ها را انتخاب کرده‌اند، در موعد مقرر نسبت به تغییر آن اقدام نکنند، این مرکز به ناچار نزدیکترین حوزه ممکن را به طور خودکار برای این دسته از داوطلبان تعیین می کند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، ۱۷ هزار و ۶۸۳ نفر در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی ثبت نام کرده‌اند.

  دانلود آهنگ بی کلام فرزاد فرخ هوای تو

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)