جعبه نوشته

برگزاری دو نشست تخصصی در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

  • تاریخ : 14th فوریه 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 470 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری دو نشست تخصصی در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش بسته هستند

به گزارش پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش، بررسی مقاصد و اهداف تلاش‌های اصلاح‌گرانه در نظام آموزشی ایران در سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، میزان کامیابی‌ یا ناکامی این تلاش‌ها، موانع و چالش‌های فراروی آنها، و درس‌هایی که می‌توان از آنها آموخت.

بر همین اساس پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش نشست ویژه ای تحت عنوان“تبیین تلاش‌های اصلاح‌گرانه پس از انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش ایران: نقد گذشته، چشم انداز آینده” را برگزار می کند.

بررسی مقاصد و اهداف تلاش‌های اصلاح‌گرانه در نظام آموزشی ایران در سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، میزان کامیابی‌ یا ناکامی این تلاش‌ها، موانع و چالش‌های فراروی آنها، و درس‌هایی که می‌توان از آنها آموخت، هدف اصلی برگزاری این نشست است.

این نشست روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه جاری از ساعت ساعت ۱۰:۱۵ الی ۱۲ با مدیریت فرهاد کریمی (رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش) و با حضور مهدی نوید (دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش)، علی ذوعلم (معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی)، علیرضاصادق‌زاده (نایب رئیس انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران) در طبقه هفتم، سالن جلسات پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش واقع در خیابان شهید قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند، نبش کوچه شهید باقری قصرالدشتی، پلاک ۱۸۱ برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، همچنین پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش نشست علمی تخصصی “آسیب‌شناسی و نقد حرکت‌های اصلاحگرانه آموزش و پرورش در دهه‌های گذشته”را با موضوع  آسیب‌شناسی و نقد حرکت‌های اصلاحگرانه آموزش و پرورش در دهه‌های گذشته (طرح کلیات تغییر نظام آموزش و پرورش(۱۳۶۷)، مهندسی اصلاحات در آموزش و پرورش(۱۳۸۱)، تحول بنیادین آموزش و پرورش(۱۳۹۰) برگزار می کند.

  ثبات صادرات فرش دستباف با وجود تحریم‌ها و کرونا

این نشست نیز روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه جاری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۱۵ با مدیریت عبدالله انصاری (عضو هیات علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، مجری تهیه برنامه زیرنظام تأمین و تخصیص منابع مالی) و با حضور عبدالحسین نفیسی (عضو شورای تغییر بنیادی نظام آموزش و پرورش)، الهه حجازی (دبیر علمی همایش ملی مهندسی اصلاحات در آموزش و پرورش)، محمود مهرمحمدی (مجری طرح سند تحول بنیادین) در آدرس مذکور برگزار می شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.