برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

رونق صنعت گردشگری توسعه اقتصادی شهرستان گرمی را به دنبال دارد

 فرزاد قلندری در جلسه بررسی پروژه‌های زیرساختی و عمرانی شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: شهرستان گرمی نقش و جایگاه مهی در توسعه استان داشته و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در راستای تهیه و تدوین سند توسعه این شهرستان همت و تلاش لازم را داشته باشند.
او بهسازی راه‌های ارتباطی این شهرستان را ضروری دانست و گفت:‌ با توجه به محوریت قرار گرفتن بخش گردشگری برای توسعه استان و ظرفیت‌های غنی و بالای شهرستان گرمی در این حوزه، بهسازی راه‌های ارتباطی نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری این شهرستان ایفا خواهد کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با قدردانی از اقدامات میراث فرهنگی استان برای رونق گردشگری و مرمت و صیانت از آثار تاریخی و باستانی در سطح استان عنوان کرد: گرمی از شهرستان‌های با ظرفیت و قابلیت بالای استان در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی بوده و توجه به این حوزه زمینه برای توسعه این شهرستان به ویژه در حوزه اقتصادی و اشتغال را فراهم خواهد آورد.
نادر فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این جلسه با بیان کرد: شهرستان گرمی مهد و خاستگاه تمدن و فرهنگ بوده و توسعه و رونق این شهرستان به ویژه در حوزه‌های میراث فرهنگی و گردشگری از برنامه‌های این اداره‌کل است.
او با اشاره به برنامه‌های امسال اداره‌کل میراث فرهنگی استان در شهرستان گرمی گفت: افتتاح موزه باستانشناسی گرمی، افتتاح موزه مردم شناسی عشایری، افتتاح نمایشگاه دائمی و ورکشاپ تولید صنایع دستی، مجموعه گردشگری و رینگ گیلارلو و تامین راه و زیرساخت های گردشگری برخی مناطق نمونه گردشگری شهرستان از جمله مهمترین پروژه‌های سال‌جاری در شهرستان گرمی است.

  نحوه اثرگذاری کووید۱۹ بر مغز

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)