جعبه نوشته

نحوه ویرایش حوزه‌ کنکورهای ۹۹ برای داوطلبان تغییر کرد

  • تاریخ : 4th جولای 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 35 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای نحوه ویرایش حوزه‌ کنکورهای ۹۹ برای داوطلبان تغییر کرد بسته هستند

به علت تعویق در زمان آزمون های سال ۹۹ از جمله دکتری، کارشناسی ارشد و سراسری که به ترتیب در روزهای ۲۶ تیرماه، دوم و سوم مردادماه و ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می شود، سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبان کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری ۲ بار امکان ویرایش حوزه های امتحانی را فعال کرد تا داوطلبانی که پیش از این محل برگزاری آزمون را در شهری غیر از محل سکونت خود انتخاب کرده بودند، اختیار تغییر محل برگزاری کنکور داشته باشند.

با این حال هنوز تعداد زیادی از داوطلبان کنکورها به ویژه کارشناسی ارشد و دکتری که از این امکان باز مانده بودند، درخواست ویرایش حوزه امتحانی دارند.

در این زمینه فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا تاکید کرد: امکان فعال کردن مجدد ویرایش محل برگزاری آزمون وجود ندارد.

وی اظهار داشت: داوطلبانی که قصد تغییر حوزه امتحانی خود را دارند، درخواست خود را به صورت کتبی به باجه های رفع نقص که ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون فعال می شود، تحویل دهند. این موارد جمع آوری و بسته به تعداد درخواست تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایرنا، اطلاعیه های رسمی سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی کنکور دکتری در روزهای نزدیک به برگزاری این آزمون منتشر می شود.

آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است ۲ هفته آینده برگزار می شود.

  علوم پزشکی تهران طرح های پژوهشی کرونا را ویژه بررسی می کند

این آزمون در هفت گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته امتحانی شامل ۶۳ کد رشته امتحانی در علوم انسانی، ۴۵ کد رشته در گروه علوم پایه، ۶۰ کد رشته امتحانی در گروه فنی و مهندسی، ۳۵ کد رشته امتحانی در گروه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هفت کد رشته امتحانی در گروه هنر، ۲۶ کد رشته امتحانی در گروه دامپزشکی و ۹ کد رشته امتحانی در گروه زبان برگزار می شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.