جعبه نوشته

کارنامه پذیرش داوطلبان چندبرابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی منتشر شد

  • تاریخ : 16th فوریه 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 481 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای کارنامه پذیرش داوطلبان چندبرابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی منتشر شد بسته هستند

به گزارش روز یکشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند. این کارنامه برای آن دسته از داوطلبانی صادر شده که در لیست چند برابر ظرفیت پذیرش آزمون قرار گرفته اند.

داوطلبان با مشاهده این کارنامه و نتیجه قبولی می توانند برای انجام سایر مراحل جذب و استخدام شامل مصاحبه استخدامی اقدام کنند.
هفتمین آزمون استخدامی برای دستگاه های اجرایی ازجمله شرکت سهامی بیمه ایران، مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان برنامه و بودجه کشور (سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌های کشور)، سازمان امور عشایر ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، وزارتخانه های نیرو، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان نقشه برداری کشور، سازمان ثبت احوال کشور (اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان)، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان امور اراضی کشور، سازمان هواشناسی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت سهامی مدیریت منابع آب ایران در روز پنج شنبه ۳۰ آبان ۹۸ در دو نوبت صبح و عصر و در ۱۸۰ شهر و ۲۷۵ حوزه امتحانی برگزار و نتایج آن ۲۲ دی ماه منتشر شد.
هر یک از داوطلبان پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزو معرفی‌شدگان برای شرکت در مصاحبه به هر یک از دستگاه‌های اجرایی ‌باشند از امروز می توانند برای اقدامات بعدی به آدرس سایت دستگاه مورد نظر مراجعه کنند.

  تحقیقات پزشکی کرونا تحت کنترل کمیته اخلاق کشوری است

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.