جعبه نوشته

جانمایی تندیس‌های جهانی سینمای مستند

  • تاریخ : 18th اکتبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 166 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای جانمایی تندیس‌های جهانی سینمای مستند بسته هستند

به گزارش روز شنبه انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند، در این مراسم که برخی از اعضای انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند، مدیران و کارشناسان موزه سینما حضور داشتند، تندیس های جهانی مستندسازان در جایگاهی مشخص جانمایی شد.
پیرو نشست‌های مشترک میان مدیران موزه سینما و هیئت مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند مقرر شد جایگاه سینمای مستند در موزه سینما در دو مرحله اجرا شود که در مرحله نخست جانمایی تندیس‌های جهانی سینمای مستند در تالار بین الملل ‌انجام شد و در مرحله بعد اتاق سینمای مستند در موزه سینمای ایران راه اندازی خواهد شد.
ساز و کار راه اندازی اتاق مستند سینمای ایران در آینده ای نزدیک با همکاری مشترک انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند و موزه سینما تعیین و مشخص می شود.
در این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد برخی از اعضای انجمن همچون منوچهر مشیری، ارد زند، مهوش شیخ الاسلامی، هوشنگ میرزایی، محمدرضا وطن دوست، فتح الله امیری، نیما عسگری، آرش لاهوتی، آرش اسحاقی و محسن استادعلی و مدیر عامل موزه سینما مهران عباسی حضور داشتند.
همچنین مقرر شد امکان بهره برداری از سایر امکانات و ظرفیت های مجموعه موزه از جمله اکران ویژه فیلم‌، نقد و بررسی، نشست های تخصصی و بزرگداشت و ساخت تندیس پیشکسوتان سینمای مستند نیز فراهم شود.
 در این رویداد به دلیل شیوع بیماری کرونا شرایط حضور سایر اعضاء انجمن صنفی کارگردانان مستند مقدور نبود و هرکدام از اعضای انجمن با هماهنگی هیئت مدیره انجمن و موزه سینما می‌توانند  تندیس‌های خود را به موزه سینما اهداء کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  جزییات تکمیل ظرفیت کنکور ۹۸ برای ۲ دانشگاه

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.