برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

سفرهای ضروری با هواپیما زیر سایه کرونا

 فروشگاه‌های بزرگ، سینماها، رستوران‌ها و فرودگاه‌ها کم‌کم با رعایت اصول بهداشتی بازگشایی شدند و سفرهای ضروری نیز مانند سایر ابعاد زندگی از سر گرفته شد با این وجود تا پایان کرونا هیچ بخشی از زندگی رنگ و بوی قبل را پیدا نمی‌کند.

سفر که همواره بخش شیرینی از زندگی انسان به حساب می‌آمد در حال حاضر بیشتر برای کار، تحصیل و امور پزشکی انجام می‌شود گذشته از این فشار مالی حاصل از رکود اقتصادی کرونا سبب شده مسائل اقتصادی به اولین دغدغه مردم برای انجام سفر تبدیل شود از سوی دیگر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حین سفر بیش از پیش برای مسافران حائز اهمیت شده است.

 براساس تحقیقات بازار اسنپ تریپ کاربران این پلتفرم آنلاین حوزه گردشگری در ایام کرونا بیش هر وسیله نقلیه عمومی زمینی به سفر با هواپیما گرایش دارند دلیل این موضوع را می‌توان به کوتاه بودن طول سفرهای هوایی و نیاز پیدا نکردن به میل غذا و استفاده از سرویس‌های بهداشتی نسبت داد. تجربیات جهانی نیز بر خطر پایین ابتلا به کرونا در هواپیما در صورت استفاده از ماسک صحه گذاشته‌ است.

اسنپ تریپ برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در شرایط شیوع کرونا سعی کرده شرایطی را فراهم کند تا افراد در زمان مقایسه قیمت بلیط هواپیما در وب‌سایت‌های گوناگون این پلتفرم گردشگری را برای سفری ارزان‌ انتخاب کنند. از این رو افراد نه تنها با استفاده از اسنپ تریپ می‌توانند تجربه خوبی از خرید اینترنتی بلیط هواپیما داشته باشند بلکه با شرایط در نظر گرفته شده به لحاظ اقتصادی نیز رضایت مسافران جلب خواهد شد. افزون بر این خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اسنپ تریپ این امکان را برای مسافران ایجاد می‌کند تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیمادر هواپیمایی‌های گوناگون بهترین بلیط را خریداری کنند.

  چرا با وجود تعطیلات بازهم شهرها هوایی برای نفس کشیدن ندارند؟

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)