برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

همکاری بسیج با وزارت جهاد کشاورزی برای عرضه کالاهای اساسی با قیمت مناسب

به گزارش روز چهارشنبه وزارت جهاد کشاورزی، « کاظم خاوازی » در حاشیه جلسه هماهنگی و هم افزایی ظرفیت‌های سپاه و بسیج و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در بحث کنترل قمیت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها که شب گذشته برگزار شد افزود: درخصوص گرانی قیمت‌ها جلسه‌ای تشکیل و تصمیمات بسیار خوبی در آن گرفته شد که یکی از این تصمیمات این بود که قرار شد بسیج در کنار وزارت جهاد کشاورزی کمک کند تا کالاها با قیمت‌های مناسبی به دست مردم برسد.

وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: با کمک بسیج می‌توان کالاها را با قیمت‌های مناسب و به صورت منظم و آبرومند مستقیم از تولید کنندگان به دست مصرف کنندگان رساند.

وی ادامه داد: در زمینه کالاهای اساسی وضع بسیار خوبی داریم در بحث مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمزهیچ جای نگرانی وجود ندارد و فقط باید شبکه توزیع را باکمک دستگاه‌ها اصلاح کنیم.

خاوازی یادآور شد: براساس ابلاغیه ستاد اقتصادی دولت، تهیه و توزیع چند کالای اساسی و پرمصرف که یکی از آن‌ها مرغ و تخم مرغ است کل زنجیره پس از ثبت سفارش اعم از تامین، تخصیص، واردات و همه مسائل مرتبط تا سطح عمده فروشی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد.

وی گفت: امیدواریم با تفکیک صورت گرفته و همچنین با تامین تمام نهاده‌های بخش کشاورزی و نهاده‌های دامی هم تولید کنندگان بتوانند با خیال راحت نهاده‌ها را در انبارهای خود داشته باشند و هم مصرف کنندگان بتوانند با قیمت‌های مناسب از کالاها استفاده کنند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  مراسم عزاداری در مشهداردهال کاشان به دلیل کرونا لغو شد