جعبه نوشته

زبان انگلیسی به آزمون دکتری ۱۴۰۰ وزارت بهداشت اضافه می‌شود

  • تاریخ : 25th نوامبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 82 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای زبان انگلیسی به آزمون دکتری ۱۴۰۰ وزارت بهداشت اضافه می‌شود بسته هستند

به گزارش روز سه شنبه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بر اساس تصمیم شورای عالی برنامه ریزی و مصوبه هفتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی در خصوص نمره زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکترای تخصصی، بنا شد تا درس زبان انگلیسی برای آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۰ وزارت بهداشت به سؤالات آزمون اضافه شود.

بر این اساس دانشجویان دوره دکترای تخصصی Ph.d ورودی سال‌های ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا زمان امتحان جامع ملزم به کسب نمره آزمون زبان انگلیسی بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی هستند.

بر اساس این مصوبه از آزمون سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و به بعد درس زبان انگلیسی با ضریب مناسب به دروس آزمون ورودی داوطلبان دوره دکترای تخصصی Ph.d اضافه می‌شود و دانشجویان پذیرفته شده تا زمان آزمون جامع، ملزم به کسب نمره آزمون زبان انگلیسی بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی هستند.

به گزارش ایرنا، آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر سال برای آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در یکی از رشته های علوم پزشکی دکتری تخصصی دریافت کنند، برگزار می شود. این آزمون دارای دو دفترچه عمومی و اختصاصی است که داشتن یک مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای مرتبط با رشته مورد نظر یکی از شرایط عمومی شرکت در این آزمون است.

تا پیش از تصمیم تازه شورای عالی برنامه ریزی و مصوبه هفتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی در خصوص نمره زبان انگلیسی، دارا بودن یک مدرک زبان انگلیسی از شروط شرکت داوطلبان در این آزمون محسوب می شد که در دفترچه ثبت نام حداقل نمره قابل قبول برای هر مدرک زبان انگلیسی نوشته شده است. 

  دانلود مداحی مهدی رسولی ای علمدار شهامت زینب

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.