برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تمدید شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان سنجش کشور، سازمان سنجش آموزش کشور در باره اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام درآزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سازمان سنجش اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه یکم آذر ماه ۹۹، ضمن اعلام اصلاحات در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰، به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ نهم آذر ماه ۹۹ برای ثبت نام اقدام نکرده اند، داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه‌های صادر شده و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

این اطلاعیه تاکید کرده است: آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

داوطلبان با مراجعه به درگاه الکترونیکی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در این آزمون و مشاهده این اطلاعیه اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، آزمون دکتری ۹۹ روز پنج شنبه نهم مرداد ماه با رقابت حدود ۱۷۰ هزار داوطلب در ۶۰ شهر کشور برگزار و بعد از اعلام نتیجه اولیه، ۱۱۶ هزار و ۴۰ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

  خروج از بحران کرونا با جهاد علمی شرکت‌های دانش بنیان

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)