برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

تقدیر از ۱۹ پژوهشگر برگزیده دانشگاه امیرکبیر در هفته پژوهش

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، محمد کریمی افزود: مراسم تقدیر از پژوهشگران برگزیده دانشگاه صنعتی امیرکبیر روز دوشنبه یکم دی ماه برگزار و از ۱۹ پژوهشگر برتر دانشگاه در بخش های دانشجویی، اعضای هیات علمی و پژوهشگران صنعتی و همچنین ۵ شرکت دانش بنیان و واحد نوآور  تقدیر می شود.

وی ادامه داد: برای هفته پژوهش امسال فراخوانی برای شناسایی پایان نامه های برگزیده ارشد و دکتری دانشگاه ارائه شد. متقاضیان در سامانه ثبت نام کردند و پس از ارزیابی های صورت گرفته ۵ پایان نامه در بخش کارشناسی ارشد و ۵ پایان نامه در بخش دکتری انتخاب شدند که از این افراد نیز در مراسم هفته پژوهش تقدیر می شود.

مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: این پایان نامه ها از نظر علمی، نظری، ساخت و فنی در سطح عالی برخوردار بودند.

کریمی یادآور شد: همچنین اساتید دانشگاه نیز در زمینه پژوهشی مورد ارزیابی قرار گرفتند که در مجموع ۲ استاد انتخاب و در این مراسم مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی افزود: در دفتر مدیریت امور پژوهشی برون دادهای پژوهشی اساتید، تدوین کتاب داخلی و بین المللی و فعالیت های پژوهشی مانند انتشار مقاله مورد بررسی قرار گرفتند که برگزیدگان این بخش ها نیز در این مراسم تقدیر می شوند.

مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در بخش ارتباط با صنعت نیز قراردادهای صنعتی از نظر مبلغ و حائز اهمیت بودن در صنعت بررسی شدند که از آنان نیز تقدیر می شود.

کریمی عنوان کرد: دو نفر از اساتید این دانشگاه موفق به انتشار کتاب بین المللی در سال جاری شده اند و یک نفر از اساتید دانشگاه نیز موفق به انتشار کتاب ویژه در داخل کشور شده اند که در این مراسم از این اساتید تقدیر می شود.

  کیت ایرانی آزمایش تشخیصی سریع کرونا ساخته شد

وی اظهار داشت: شاخص های انتخاب پژوهشگران برتر سال جاری متفاوت از سال گذشته بوده است؛ چرا که در سال جاری تمرکز بر کیفیت بسیار مورد توجه بوده است.

به گزارش ایرنا، هفته پژوهش از تاریخ ۲۲ آذر ماه تا ۲۸ آذر ماه برگزار می شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)