جعبه نوشته

۶۷ مرکز آزمایشگاهی خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات دریافت کردند

  • تاریخ : 20th دسامبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 91 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای ۶۷ مرکز آزمایشگاهی خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات دریافت کردند بسته هستند

به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، تعمیر و به‌روز رسانی تجهیزات موجود یکی از ماموریت‌های شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

حمایت از فرآیند تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور، مسیری است که در کنار بالا بردن ماندگاری این تجهیزات گران‌قیمت آزمایشگاهی به افزایش کیفیت خدمات هم منجر می‌شود؛ هدفی که در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می‌شود تا عملکرد تجهیزات بالا برود.

از دیگر اهداف این کار می‌توان ارائه خدمات و نتایج مطمئن به مشتریان را بیان کرد.  این کار در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ارائه مشاوره‌ها و آموزش‌های لازم انجام می‌شود.

تسهیل دسترسی مراکز عضو به نمونه‌های استاندارد و معتبر و حمایت از کالیبراسیون تجهیزات از دیگر حمایت‌های این شبکه در این حوزه است. البته پرداخت تسهیلات به فرآیند حمایت کالیبراسیون، تعمیر و نگهداری تجهیزات مراکز عضو شتاب داده است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اجرایی شدن این هدف، تاکنون ۳۵ میلیارد ریال به ۳۸۰ مرکز عضو پرداخت کرده است.

مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلفی مانند فنی و مهندسی، مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست‌فناوری و پزشکی داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز و غیره ارائه می‌دهند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  زمان جدید آزمون‌های علوم پزشکی اعلام شد

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.