برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌ها در سایه پروتکل‌های بهداشتی

فاطمه زرین آمیزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار می شود. 

به گفته او این آزمون برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر است.

وی خاطرنشان کرد: فرایند ثبت نام از تاریخ ۲۰ تا ۲۹ شهریور انجام شد و در نهایت ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ نفر ثبت نام کردند.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، در روز پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر و در روز جمعه ۱۲ دی ماه ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر شرکت می کنند. 

زرین آمیزی با بیان اینکه هشتمین آزمون استخدامی در ۱۸۹ شهر و ۲ هزار و ۷۳۰ حوزه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: از روز دوشنبه ۸ دی ماه داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. همچنین داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خود را در بازه زمانی ۲۹ مهرماه تا دوم آبان ماه اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت می توانند ویرایش کنند.

وی درباره رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تاکید کرد: برای حوزه های برگزاری آزمون، دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شده اند. 
همچنین ناظران بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد.

به گفته سخنگوی سازمان سنجش، پیش بینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شد و چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است.

  تامین نهاده‌ها و تنظیم بازار عمده‌فروشی به وزارت جهاد کشاورزی محول شد

زرین آمیزی ادامه داد: کنترل سیستم تهویه هوای فضای برگزاری و کنترل گرمایش سالن ها و کلاس ها انجام می شود. علاوه بر این، در مبادی ورودی و پنجره هایی که برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز شود، چینش صندلی انجام نگرفته است.

وی از اختصاص محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی خبر داد که دارای شرایط سرماخوردگی و یا علایم مشکوک هستند. 

وی اظهار داشت: اصول بهداشتی توسط عوامل اجرایی شامل زدن ماسک رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان انجام خواهد شد. همچنین بازرسی بدنی توسط راکت های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می شود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)