برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

توزیع کارت هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌ها آغاز شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی برای ۲۴۰ شغل در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه همچنین در ۱۸۹ شهر و ۲ هزار و ۷۳۰ حوزه برگزار می شود.

ظرفیت پذیرش در این آزمون ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر  است و ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ نفر برای استخدام در دستگاه ها ثبت نام کرده اند.

فرایند توزیع کارت نیز از امروز هشتم دی ماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و تا روز پنج شنبه ادامه دارد.

در روز پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر و در روز جمعه ۱۲ دی ماه ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون شرکت می کنند؛ داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خود را در بازه زمانی ۲۹ مهرماه تا دوم آبان ماه اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت می توانند ویرایش کنند.

رعایت پروتکل های بهداشتی

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برای حوزه های برگزاری آزمون، دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شده اند. همچنین ناظران بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد.

پیش بینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده و چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر است.

سیستم تهویه هوای فضای برگزاری و کنترل گرمایش سالن ها و کلاس ها هم کنترل می شود. علاوه بر این، در مبادی ورودی و پنجره هایی که برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز می شود، چینش صندلی هم پیش بینی شده است.

  رونمایی از ۸۸ طرح فناورانه در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

این سازمان همچنین محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی و یا علایم مشکوک هستند، در نظر گرفته است.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)