برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری؛ بهار ما است

سورنا ستاری امروز پنجشنبه با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو شمسی (۱۳۹۹) را تبریک گفت و افزود: آسمان سبک‌بال است. اما همه هستی در اوست؛ نقطه اشارت مومنان به اوست، نور در اوست. ظلمت و گرما در اوست. آسمان با آن همه سترگی، بار امانت نتوانست کشید. چشم وظیفه‌اش را بر این دایره‌ی خاکی انداخت و اشرفیت، قسمت ما شد.

وی گفت: نوروز، نهضت زمین برای زیستن در آسمان است، اما ما که دائما زنده‌ایم؛ نوروز ما کجاست؟ زمستان ما کجاست؟ پاییز و تابستان‌مان کو؟ نوروز ما آن زمان خواهد شکفت که گل‌های خلاقیت و اندیشه‌مان، بر زمین عمل، رخ برآورده باشند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری بهار ماست. اقتصاد دانش‌بنیان بوستان آن است. اگر امروز را دریابیم و فردا را رها کنیم، در پاییزیم. اگر فردا همه‌چیزمان باشد و امروز را نسازیم، در زمستان‌ایم. اندیشمند جهان‌ساز، اویی‌ست که ذهن‌اش نوروزی است؛ ذهنی که از زمستان جان گرفته است و شکفته است.

رییس بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد: در ایام خوش طبیعت که بوی بهارانه‌اش، دل‌گشاست و روح‌فزا، شادابی و شادکامی همه هموطنان عزیزم به ویژه بازیگران عرصه علم و فناوری و زیست بوم کارآفرینی را از خداوند باری‌تعالی خواستارم و نوروز پرشکوفه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری را که به‌زودی فرا خواهد رسید، آرزومندم.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  جهانگیری: دولت و ملت ایران در جنگ اقتصادی با آمریکا پیروز میدان بوده‌اند