جعبه نوشته

زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری؛ بهار ما است

  • تاریخ : 20th مارس 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 384 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری؛ بهار ما است بسته هستند

سورنا ستاری امروز پنجشنبه با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو شمسی (۱۳۹۹) را تبریک گفت و افزود: آسمان سبک‌بال است. اما همه هستی در اوست؛ نقطه اشارت مومنان به اوست، نور در اوست. ظلمت و گرما در اوست. آسمان با آن همه سترگی، بار امانت نتوانست کشید. چشم وظیفه‌اش را بر این دایره‌ی خاکی انداخت و اشرفیت، قسمت ما شد.

وی گفت: نوروز، نهضت زمین برای زیستن در آسمان است، اما ما که دائما زنده‌ایم؛ نوروز ما کجاست؟ زمستان ما کجاست؟ پاییز و تابستان‌مان کو؟ نوروز ما آن زمان خواهد شکفت که گل‌های خلاقیت و اندیشه‌مان، بر زمین عمل، رخ برآورده باشند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری بهار ماست. اقتصاد دانش‌بنیان بوستان آن است. اگر امروز را دریابیم و فردا را رها کنیم، در پاییزیم. اگر فردا همه‌چیزمان باشد و امروز را نسازیم، در زمستان‌ایم. اندیشمند جهان‌ساز، اویی‌ست که ذهن‌اش نوروزی است؛ ذهنی که از زمستان جان گرفته است و شکفته است.

رییس بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد: در ایام خوش طبیعت که بوی بهارانه‌اش، دل‌گشاست و روح‌فزا، شادابی و شادکامی همه هموطنان عزیزم به ویژه بازیگران عرصه علم و فناوری و زیست بوم کارآفرینی را از خداوند باری‌تعالی خواستارم و نوروز پرشکوفه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری را که به‌زودی فرا خواهد رسید، آرزومندم.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  صدور گواهینامه‌های بین‌المللی کالیبراسیون پس از ۴۰ سال

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.