برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

کدام کالاهای اساسی در اولویت بازرسی هستند؟

به گزاش روز دوشنبه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، «سیدجواد احمدی» اظهار داشت: بر اساس تصمیم‌گیری‌های ستاد کارگروه تنظیم بازار اولویت‌های بازرسی برای بازرسان در هفته پیش‌رو تعیین شده که بر مبنای آن، شکر، دام زنده و گوشت با توجه به شرایط بازار و افزایش تقاضا در اولویت قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: حضور بازرسان در بازار طی هفته‌های گذشته، آرامشی را در بازار حاکم و روند کالارسانی به بازار را نسبت به گذشته تسهیل کرده است که و امیدواریم این آرامش افزایش یابد.

شناسایی سه هزار واحد متخلف روغن موتور و لاستیک

این مقام مسوول با بیان اینکه اقدامات نظارتی با هدف جلوگیری از اقدامات برخی افراد سودجو برای اخلال در شبکه توزیع و انتفاع سود بیشتر اجرا می‌شود، متذکر شد: سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها از فروردین ماه تا پایان آذرماه سال جاری حدود۱۵ هزار واحد تولیدی و عرضه‌کننده روغن موتور و لاستیک خودرو را مورد بازرسی قرار دادندکه در نتیجه حدود سه هزار واحد متخلف شناسایی‌ شدند. این پرونده‌های تخلف با ارزش حدودی ۵۴ میلیارد تومانی به شعب تعزیرات حکومتی در سراسر کشور ارسال شده است.

احمدی همچنین اضافه کرد: در همین مدت حدود ۲۳۰ هزار بازرسی از سطح واحدهای عمده و خرده فروشی میوه و تره بار در سطح کشور انجام شد که از مجموع پرونده‌های تخلف، بیش از ۱۴ هزار فقره پرونده به ارزش بیش از ۱۱ میلیارد ریال برای میوه و تره بار تنظیم و برای رسیدگی به تعزیرات ارسال شد.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  نحوه برگزاری سه آزمون مهم بین‌المللی کانون زبان در روزهای کرونایی