برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

۱۳ مرداد؛ کلید اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت منتشر می‌شود

سیدسعید هاشمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کلید اولیه آزمون دکتری صبح فردا منتشر می شود.

وی در باره روند برگزاری این آزمون در شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا توضیح داد: آزمون دکتری وزارت بهداشت با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است و تاکنون مشکلی در حوزه های برگزار کننده آزمون گزارش نشده است.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در اره بروز تخلف نیز عنوان کرد: تاکنون هیچ مورد تخلفی از داوطلبان آزمون دکتری نیز اعلام نشده است.

هاشمی یادآور شد: برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ۱۰ مرداد به مدت سه روز آغاز شد و تا امروز ادامه داردو

به گزارش ایرنا ۱۸ هزار و ۲۴۱ داوطلب برای شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت ثبت نام کردند که  این آزمون با حضور چهار هزار و ۵۷ داوطلب در صبح جمعه، چهار هزار و ۲۱۳ داوطلب عصر معه برگزار شد.

همچنین این آزمون در روز شنبه با حضور چهار هزار و ۲۰۵ داوطلب در نوبت صبح و  چهار هزار و ۶۲۷ داوطلب نیز در نوبت عصر شنبه ۱۱ مرداد برگزار شد.

براساس آمارهای قبلی یک هزار و ۱۳۹ داوطلب نیز باید صبح امروز – یکشنبه – در این آزمون شرکت کنند.

نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شهریور ماه و  نتایج نهایی داوطلبان نیز بعد از انجام مصاحبه از اوایل مهر ماه جاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی موظف هستند مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه دکتری را به صورت “مجازی” و براساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام دهند.

  «هجیج»؛ پلکانی تا بهشت

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)