برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

امکان حضور خانواده کنکوری‌ها در مصلی تهران فراهم است

ابراهیم خدایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا درباره نحوه ورود داوطلبان کنکور به مصلی امام خمینی(ره) تهران، اظهار داشت: در مصلی تهران سه پارکینگ برای داوطلبان در نظر گرفته شده است که اطلاعات این پارکینگ ها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار دارد.

وی با بیان اینکه به داوطلبان اعلام شد با وسیله نقلیه خودشان وارد مصلی شوند، افزود: علاوه بر این، ورودی جنوبی مصلی، مترو شهید بهشتی، مترو اتوبان شهید سلیمانی و ورودی پارکینگ شهید قنبرزاده برای داوطلبان در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که خانواده کنکوری ها می توانند به محل مصلی بیایند و به علت فاصله زیاد محل آزمون تا پارکینگ وسایل نقلیه بر ورود خانواده ها برای رساندن داوطلبان  به مصلی تاکید می شود.

معاون وزیر علوم خاطرنشان کرد: داوطلبانی که با وسیله نقلیه خودشان وارد مصلی می شوند، هیچ مشکلی ندارند و پارکینگ ها نزدیک حوزه امتحانی است؛ برای داوطلبانی که با مترو به مصلی می آیند شهرداری تهران در ورودی مصلی ماشین های برقی مستقر کرده است.

خدایی درباره عوامل اجرایی مستقر در مصلی تهران، گفت: این عوامل اجرایی را همکاران سازمان سنجش آموزش کشور و آموزش و پرورش تشکیل می دهند.

به گزارش ایرنا، برای کنکور گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی (۳۰ مردادماه) و علوم تجربی (۳۱ مردادماه) ۱۰ مصلی بزرگ کشور و ۴۸ سالن بزرگ ورزشی در نظر گرفته شده است.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  فورگ ؛ قلعه‌ای زیبا در خراسان جنوبی