برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون استخدامی از اول مهر آغاز می‌شود

به گزارش روز دوشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ و مراجعه انبوه داوطلبان برای مشاهده کارنامه، تعدادی از متقاضیان به دلیل بار شدید مراجعات به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور موفق به ثبت نام در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه ها نشدند.

به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای این دسته از متقاضیان، ترتیبی اتخاذ شد که ثبت نام مجدد در روزهای چهار تا هفت مهر ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org فعال شود.

همه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از متقاضیان دارای سهمیه ایثارگر که در بازه زمانی فوق، سهمیه آنان برای ثبت نام در این آزمون مورد تایید قرار نگرفت؛ در صورتی که با مراجعه و پیگیری موضوع سهمیه خود از اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران حل کرده اند، در مهلت زمانی جدید ثبت نام کنند.

آن دسته از متقاضیانی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، امکان ویرایش اطلاعات را دارند.

به گفته فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون ۵۰۴ هزار و ۳۳ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

به گزارش ایرنا، هشتمین آزمون استخدامی در آبان ماه امسال برگزار می شود. مهلت نخستین ثبت نام در روزهای ۲۰ تا ۲۹ شهریور ماه فعال شده بود.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  تهرانگردی مجازی برای ناشنوایان تدوین می‌شود