برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

سریال قورباغه چند قسمت است؟ تماشای آنلاین سریال

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی میباشد که قرار است از سوم آذر 1399 پخش شود. تهیه کنندگی این سریال بر عهده علی اسدزاده میباشد. از بازیگران این سریال میتوان به نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، هومن سیدی اشاره کرد.

 

این مجموعه داستانی درام و اجتماعی دارد و به مشکلات جامعه و تأثیرات آن بر روی هر فرد میپردازد. در خلاصه داستان این سریال آمده است که : من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.

 

سریال قورباغه چند قسمت است؟

سریال شبکه نمایش خانگی قورباغه که از سال 98 شروع به فیلمبرداری کرد و با شیوع ویروس کرونا توفقی در روند تولید خود داشت تا این که در تابستان 99 فیلمبرداری خود را پایان داد و در 16 قسمت نگارش آن انجام شد.

سریال قورباغه که متفاوت ترین سریال شبکه نمایش خانگی میباشد و حال و هوای داستان متفاوتی را بازگو خواهد کرد بصورتی که در هیچ سریالی آنرا ندیده ایم. در این سریال سکانس هایی از لوکیشن های مختلف در کشور تایلند را میبینیم که به جذابیت های این سریال افزوده است.

رسانه اینترنتی هکس دانلود که مرجع دانلود فیلم خارجی و فیلم ایرانی و حتی دانلود سریال ایرانی و خارجی میباشد، از 2 دی 99 این سریال را در سایت خود جهت دانلود و تماشا قرار خواهد داد، با این حساب از تاریخ ذکر شده میتوانید به دانلود سریال قورباغه بپردازید.

  معاون وزارت بهداشت: قانون آزمون‌ آنلاین با نظردانشگاه‌ها تدوین شود

https://hexdownload.co/53250/frog-series/

بازیگران سریال خانگی قورباغه

از بازیگران این سریال میتوان به هومن سیدی، نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار اشاره کرد.

سایر عوامل سازنده سریال

مجری طرح و مدیر تولید: حسین اکبری، مدیر صدابرداری: مهران ملکوتی، مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمان‌فر، موسیقی: بامداد افشار، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان، مدیر گروه کارگردانی و برنامه‌ریز: حسین خضوعی، طراح جلوه‌های بصری: جواد مطوری، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح لباس: الهام معین، طراح گریم: شهرام توانا و بهنام معیریان، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، فیلمبرداران: ادیب صبحانی و آرش رمضانی، عکاس: امیرحسین شجاعی، منشی صحنه: ندا قائدی ، جانشین تولید: حسن صفری، عماد طاهری، طراح بدلکاری :امیر بدری ، روابط عمومی و تبلیغات: امیر کرابی

منبع : سریال قورباغه چند قسمت دارد؟