برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

نوبت دوم هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی آغاز شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، طبق مصوبه ۲۹ آذرماه سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

نوبت نخست این آزمون روز گذشته ۱۱ دی ماه با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. امروز جمعه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند. 

نتیجه نهایی این آزمون در دهه نخست بهمن ماه منتشر می شود.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برای حوزه های برگزاری آزمون، دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال و حوزه ها توجیه شده اند. همچنین ناظران بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد.

پیش بینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده و چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر است.

تهویه هوای فضای برگزاری و گرمایش سالن ها و کلاس ها کنترل می شود. علاوه بر این، در مبادی ورودی و پنجره هایی که برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز می شود، چینش صندلی ها پیش بینی شده است.

این سازمان همچنین محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی یا علایم مشکوک هستند، در نظر گرفته است.

به گزارش ایرنا، بر اساس هماهنگی انجام شده سازمان سنجش آموزش کشور با پلیس راهور ناجا درخصوص صدور مجوز تردد داوطلبانی که شهر محل اقامت آنها با محل برگزاری آزمون متفاوت است، مقرر شد پلیس راهور ناجا با فرماندهی انتظامی استان ها، پلیس راهور و پلیس راه های کشور، هماهنگی لازم جهت پیشگیری از ثبت تخلف مرتبط با محدودیت های کرونایی و نیز همکاری در تردد و ادامه مسیر متقاضیان را انجام دهند.

  ثبت‌نام در آزمون فلوشیپ پزشکی فردا پایان می‌یابد

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)