برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

وزیر علوم: امیدوارم با لطف الهی و همت کادر درمانی، کرونا کنترل شود

منصور غلامی امروز جمعه در پیامی به مناسب فرارسیدن نوروز ۹۹ افزود: در سال گذشته با فراز و نشیب‌های زیاد و روزهای سختی مواجه بودیم که با تلاش، درایت، همدلی و همکاری یکایک شما عزیزان آنها را پشت سر گذاشتیم. این تلاش و اهتمام را قدر می‌نهم و با تبریک سال نو و بهار طبیعت بهترین ها را برای یکایک شما از درگاه لایزال احدیت آرزو می‌کنم.

وی افزود: در ماه‌ها و روزهای آخر سال ۱۳۹۸ شهادت سردار شهید سلیمانی و همراهان ایشان، سوگوار شدن جمعی از خانواده‌های عزیز کشور در سانحه هوایی، مراسم کرمان و بیماری ویروس کرونا رخ داد که یاد و خاطره درگذشتگان را گرامی می‌داریم و برای تمامی بستگان آنها طلب صبر و سلامتی داریم.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه امیدوار است با لطف الهی و اهتمام کادر درمانی ویروس کرنا کنترل شود، افزود: امیدوارم بیماران نیز سلامتی و بهبودی کامل پیدا کنند و شاهد روزهای خوش همراه با آرامش برای آنها باشیم.

غلامی خاطرنشان کرد: در این ایام کادر پزشکی و بیمارستانی کشور نهایت مساعی خود را مجاهدانه برای درمان هموطنان‌مان به‌کار بستند. تلاش آنها را قدر نهاده و روزها و سالی سرشار از خرمی، موفقیت و کامیابی آرزوی می‌نمایم.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت، تاکنون ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شدند که از این تعداد هزار و ۴۳۳  نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۶ هزار و  ۷۴۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  رونق صنعت گردشگری توسعه اقتصادی شهرستان گرمی را به دنبال دارد