جعبه نوشته

توسعه کیفی زیست‌بوم فناوری را به جهش تولید پیوند می‌زنیم

  • تاریخ : 28th آوریل 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 290 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای توسعه کیفی زیست‌بوم فناوری را به جهش تولید پیوند می‌زنیم بسته هستند

به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اسماعیل قادری فر افزود: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان نهادی تسهیل‌گر در حوزه فناوری نوآوری است. به همین دلیل این نهاد برنامه‌های مهمی برای رونق دادن به تولید کشور و تحقق شعار امسال مبنی بر جهش تولید در دستور کار خود دارد.

وی  افزود: بنابراین در سال جاری تلاش می‌کنیم ارتباط منطقی و درستی بین دانش‌بنیان‌ها و کسب‌وکارهای نوپا با بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی ایجاد کنیم تا با این کار به تحقق جهشت تولید و نوآوری در صنایع کمک کنیم. 

قادری فر ایجاد و ارتقای روحیه نوآوری در صنایع کلیدی را یکی از ضروریات این کار دانست و بر تزریق نوآوری به صنایع مادر و بزرگ کشور برای ایجاد کشش بازار و رقابت میان کسب‌وکارها تاکید کرد.

رییس مرکز فناوری های راهبردی ادامه داد: امسال تلاش می‌کنیم جهش تولید در کشور را با کمک نقش آفرینی عناصر فعال زیست بوم فناوری و نوآوری محقق کنیم؛ زیست بومی که با هدف ایجاد اقتصاد دانش بنیان در کشور شکل گرفته است.

وی یادآور شد: در پایان سال گذشته و ابتدای سال جدید با شیوع ویروس کرونا  در کشور شاهد فعالیت شرکت های دانش بنیان و جهش تولید برای رفع نیاز کشور بودیم و الان نیز این کار در حال انجام است.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  سفر هوشمند خانوادگی؛ پیشنهاد گردشگری ایران

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.