جعبه نوشته

انتخاب رشته آزمون دستیاری فوق تخصصی آغاز شد

  • تاریخ : 23rd می 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 161 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای انتخاب رشته آزمون دستیاری فوق تخصصی آغاز شد بسته هستند

به گزارش روز یکشنبه معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیدسعید هاشمی نظری اظهار داشت: کارنامه علمی و انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی از ۲۱ اردیبهشت ۹۹ فعال می‌شود و داوطلبان تا ۲۲ اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی سوم بهمن ماه ۹۸ به صورت تمام الکترونیک برگزار شد و  ۴۸۷ نفر از متخصصین واجد شرایط در این دوره از آزمون شرکت کردند. داوطلبان مجاز می‌توانند در روزهای ۲۱ تا ۲۲ اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

بیش از 14 هزار نفر در آزمون دستیاری ثبت نام کردند

همچنین به گزارش معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با پایان مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات چهل وهفتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی که از روز ۱۷ اریبهشت ماه آغاز شد و تا جمعه ۲۲ اردیبهشت ادامه داشت، در مجموع ۱۴ هزار و ۵۲۶ نفر در این آزمون ثبت نام کردند.

بر اساس آخرین تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال ۹۹ که به تایید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا نیز رسیده، چهل و هفتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی روز پنجشنبه ۱۶  مرداد ماه برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  استفاده هنرمندان صنایع‌دستی از مزایای بیمه صندوق روستایی

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.