برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

نخستین «سیرک ماشین» در برج میلاد تهران

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی برج میلاد، با هماهنگی‌ و مجوز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، نخستین «سیرک ماشین» ایران به منظور سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان در روزهای بلند و کرونایی تابستان فعالیت خود را در برج میلاد آغاز می‌کند.

نخستین «سیرک ماشین» ایران در روز پنج شنبه ۲۶ تیرماه افتتاح می‌شود و اجرای برنامه‌های آن تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت. در این «سیرک ماشین» هنرمندانی از کشورهای برزیل، اکوادور، تانزانیا، روسیه، کلمبیا، مکزیک و ایران در دو سانس ۲۱ و ۲۳ برای شهروندان و علاقه مندان اجرای برنامه خواهند داشت و همزمان با اجرای این برنامه نمایندگانی از ستاد ملی کرونا به منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور خواهند داشت.

ظرفیت این «سیرک ماشین» ۸۰ خودرو است و شهروندان می‌توانند بلیت‌های حضور در این برنامه را از سایت تخفیش بصورت اینترنتی خریداری کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با شماره تلفن ۸۵۸۵ تماس بگیرند.

طبق اعلام روابط عمومی برج میلاد، با توجه به شرایط ویژه نمایش «سیرک ماشین» علاقه‌مندان قبل از تهیه بلیت شرایط حضور در این برنامه توجه داشته باشند که امکان تماشای نمایش در «سیرک ماشین» برای تمام سرنشینان خودرو امکانپذیر نخواهد بود و فقط سرنشینان جلو امکان تماشای نمایش را خواهند داشت. در صورت شرایط جوی نامناسب، سانس نمایش لغو خواهد شد و بلیت برای اجرای دیگری تمدید خواهد شد.

همچنین به منظورحفظ و سلامت شهروندان عزیز، شرکت کنندگان محترم در طول اجرای برنامه  مجاز به ترک خودروی خود و حضور پیاده در محوطه نمایش نیستند و پس از پایان برنامه از مسیر های تعیین شده محل را ترک  می کنند. هریک از جایگاه‌های در نظر گرفته شده مخصوص یک خودرو سواری می‌باشد و از ورود موتورسیکلت، خودرو ون، وانت و مینی بوس جلوگیری خواهد شد.

  سامانه صدور و تمدید مجوز تاسیسات گردشگری در کشور راه اندازی شد

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)