جعبه نوشته

پایان‌نامه و پژوهش‌ در حوزه مهاجرت‌ بین‌المللی حمایت می‌شوند

  • تاریخ : 21st اکتبر 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 118 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پایان‌نامه و پژوهش‌ در حوزه مهاجرت‌ بین‌المللی حمایت می‌شوند بسته هستند

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این فراخوان آمده پایان نامه هاو رساله ها در زمینه‌های جابه‌جایی تحصیلی دانشجویان، مهاجرت‌های کاری و اقتصادی، مهاجرت‌های اجباری و پناهجوئی و همچنین مهاجرت‌های محیط زیستی و اقلیمی به صورت مالی و پژوهشی حمایت می شوند.

علاقمندان می‌توانند در طرح  کارآموزی پژوهشی در نیمسال دوم ۱۳۹۹ شرکت کنند و توانمندی و تجربه‌های خود را در حوزه پژوهش‌های مهاجرتی توسعه دهند.

این فراخوان  از تمامی دانشجویان و پژوهشگران حوزه‌های علوم انسانی و هر یک از گرایش‌ها و حوزه‌های دیگری که علاقه مندی‌های تحقیقاتی در زمینه مهاجرت های بین المللی  دارند جهت شرکت دعوت کرده است.

پژوهشگران و طرح‌های انتخاب شده در این فراخوان، فرصت مشارکت و یا همکاری در انتشار مقالات علمی بین المللی و استخراج گزارش‌های تحقیقاتی خواهند داشت، در قالب این طرح، رساله‌های دکتری تا سقف ۸۰ میلیون ریال همراه با مشاوره پژوهشی و دسترسی به آمار مهاجرتی حمایت می‌شوند. همچنین پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد تا سقف ۴۰ میلیون ریال به همراه مشاوره پژوهشی بهره می‌برند و برای تکمیل طرح خود به آمار مهاجرتی دسترسی خواهند داشت.

همچنین متقاضیان کارآموزی یا دستیار پژوهشی، از پرداخت کمک‌هزینه ماهیانه و آموزش در حوزه مطالعات مهاجرتی همراه با گواهینامه پایان دوره بهره‌مند خواهند شد، علاقمندانی که قصد دارند در این فراخوان حضور داشته باشند و از حمایت‌های رساله و یا پایان‌نامه بهره‌مند شوند می‌بایست پروپوزال تحقیقاتی، توصیه نامه از استاد راهنما و یا مشاور را به همراه پیشینه کاری و تحصیلی به دبیرخانه رصدخانه مهاجرت ایران  به آدرس  [email protected]ارسال کنند.

ظرفیت این فراخوان محدود است و امکان ثبت درخواست تا زمان تکمیل ظرفیت امکان‌پذیر خواهد بود ، دریافت رساله های دکتری به تعداد 4  رساله  بوده و تا دی ماه 99  فرصت داشته وبرای پایان نامه های کارشناسی ارشد به تعداد 3 پایان نامه و تا آذر ماه در نظر گرفته شده است.

  هنرِ زیر پا مانده

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.