جعبه نوشته

برگزاری نشست آشنایی با فرصت‌های مطالعاتی آلمان و بورسیه‌های موسسه تبادلات آکادمیک

  • تاریخ : 28th ژانویه 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 444 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری نشست آشنایی با فرصت‌های مطالعاتی آلمان و بورسیه‌های موسسه تبادلات آکادمیک بسته هستند

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، دکتر علی شریف نژاد سرپرست پژوهشگاه ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، مطالب کوتاهی در مورد سیاست‌های کلی پژوهشگاه ارائه کرد و افزود: پژوهشگاه در سال‌های گذشته فعالیت‌های مختلفی در حوزه علمی – کاربردی به‌طور جدی پیگیری و دنبال کرده است. اولویت و محوریت کار در دانشگاه‌ها بر پایه آموزش بوده در حالیکه فعالیت آموزشی در پژوهشگاه در حداقل بوده است. نشر دانش و اشتراک‌گذاری پیگیری و ارائه می‌شود و این نشست در راستای تعاملات بین‌المللی است که یکی از اولویت‌های اصلی پژوهشگاه می‌باشد.
شریف نژاد با اشاره به فعالیت‌های کاربردی انجام‌شده در پژوهشگاه، افزود: در حوزه کودکان به‌ صورت جدی و آکادمیک در سطح بین‌المللی فعالیت‌های خوبی در حال انجام است و همچنین در حوزه سالمندان اقدامات بسیار ارزشمندی در حال اجراست.
وی همچنین در مورد مرکز ملی نوآوری فناوری ورزش و ایجاد فضای کسب‌وکار در قالب حمایت از استارت آپ‌ها و برگزاری دوازدهمین همایش بین‌المللی تربیت‌بدنی و علوم ورزشی توضیحاتی ارائه داد.
سپس دکتر احمد کشاورزی “سرپرست دفتر موسسه تبادلات آکادمیک آلمان” در این نشست به معرفی نظام دانشگاهی و پژوهشی در آلمان پرداخت و با اعلام پشتیبانی مالی از طرح‌های بین دانشگاهی ایران و آلمان و معرفی تجربیات گذشته، مطالب ارزشمندی را به اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور که در این نشست حضور داشتند، ارائه کرد.
 

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس(

  پژوهشگران ایرانی با تصفیه پساب صنایع، برق تولید کردند

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.