جعبه نوشته

اوراق گواهی نیکوکاری برای مقابله با کرونا در فرابورس ایران عرضه شد

  • تاریخ : 20th مارس 2020
  • موضوع : مطالب جدید
  • بازدید : 401 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای اوراق گواهی نیکوکاری برای مقابله با کرونا در فرابورس ایران عرضه شد بسته هستند

به گزارش روز چهارشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تامین مالی جمعی یکی از شیوه های نوین تامین مالی پروژه های فناورانه و نوپاست که با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازار سرمایه اجرایی شده است.

در این طرح ملی، حامیان می ­توانند از تاریخ ۹۸/۱۲/۲۷ تا ۹۹/۱/۳۱ با خرید سهام نماد کرونا ۱۱ یا کرونا ۲۱ در انجام این اقدام خیرخواهانه کمک کنند، حداقل تعداد سهام در این نمادها یک ورقه گواهی نیکوکاری است و سقفی برای آن تعیین نشده است، ارزش اسمی هر ورقه گواهی نیکوکاری نیز ۱۰ هزار ریال است.

در نماد کرونا ۱۱ فرابورس، اصل و منافع حاصل از مبالغ تامین شده به متقاضی اهدا و جهت امور فوق­ الذکر مصرف می­ شود،در نماد کرونا ۲۱ نیز مبالغ تامین شده توسط امین (شرکت تامین سرمایه نوین) سرمایه ­گذاری شده و منافع حاصل از آن به متقاضی اهدا و جهت امور فوق ­الذکر مصرف می شود.

در این روش، اصل مبالغ تامین شده، با درخواست تامین کنندگان قابل بازگشت است، اما کارمزد تمامی ارکان مطابق مصوبه هیات مدیره سازمان صفر است و هیچ گونه هزینه ای بابت حمایت از این طرح از تامین کنندگان دریافت نخواهد شد.

به گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای ورود ویروس کرونا به کشور تا ظهر روز سه شنبه ۱۶ هزار و ۱۶۹ نفر در کشور به طور قطعی به این ویروس مبتلا شده، ۹۸۸ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۵ هزار و ۳۸۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

منبع: ایرنا
گرد آوری شده توسط جعبه نوشته (داک باکس)

  استمهال بدهی، راهی برای حفظ مشاغل گردشگری در دوران کرونا

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.